Box
Box
Box
Box




Oddział Tczew
Al. Solidarności 29, 83-110 Tczew
tel/fax. (58) 533 79 93
arktyka@arktyka.com.pl
Zgłoszenia serwisowe: serwis@arktyka.com.pl
Kierownik serwisu: Wiktor Czapaluk
wiktor@arktyka.com.pl tel. 512 413 850
Specjalista ds. serwisu: Grzegorz Gdaniec
grzegorz@arktyka.com.pl tel. 512 413 849




Oddział Gdynia
ul. Chwaszczyńska 70, 81-571 Gdynia
tel/fax. (58) 629 20 28
Projektant: Karolina Oszmana
karolina@arktyka.com.pl tel. 512 413 853
Specjalista ds. wyposażenia sklepów i gastronomii: Dawid Krause
dawid@arktyka.com.pl tel. 512 413 858




Trójmiasto:
Specjalista ds. klimatyzacji, wentylacji: Kamil Kaszyński
kamil@arktyka.com.pl tel. 512 413 847
Tczew: Specjalista ds. klimatyzacji, wentylacji Maciej Szymikowski
maciej@arktyka.com.pl tel. 512 413 854

© 2009 Arktyka / Design: GlobalVanet